16-virgen-en-majestad-sede-sapientiae.-escultura-en-madera-tallada-dorada-y-policromada.-escuela-catalana.-mieres.-principios-del-gtico.-finales-del-siglo-xiii.00

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.