304-piat-joseph-sauvage.-pareja-de-placas-de-mrmol-policromadas-con-escenas-mitolgicas-representando-a-psiquis-y-cupido-incorporando-reloj-y-barmetro-pars-hacia-1800.-una-placa-firmada.03

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.