442-tankard-alemn-en-marfil-tallado-ltimo-cuarto-s.-xix.-presenta-forma-cilndrica-con-escenas-de-la-batalla-entre-centauros-y-lapitas-talladas-en-altorrelieve.00

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.